Buty Nike Air Foamposite One sprzedaż znacznie łatwiejszą

Całe, zdrowe zmysły tego Lycana, takie jak Hoka Tylko jeden Tylko jeden Swiftness Thought 3, a może Salomon S / Lab Good sense Extra, które zdecydowanie są butami i butami sprzed dwóch lat. Ten Lycan po prostu raczej tego nie widzi zabezpieczony spadek oprócz zabezpieczony technologicznym podłożem, widząc, że te różne buty i buty, mimo że Lycan jest zwykle swobodny w porównaniu z butami Kobe IV Protro Wizenard, które są wystarczająco duże, aby umożliwić stopie podrażnienie wkrótce po butach do biegania. Dostawcy, ta dodatkowa przestronność może zrezygnować z wielu środków bezpieczeństwa i ochrony, oprócz tego, że rozpoznałem nieco poślizg nóg z podłożem bez pochyłości.

Atrybuty oprócz struktury

Na liście głównych czynników, kiedy rozpoznałem Lycan, zwykle jest tak, że wydaje się, że jest to całkiem normalny but do biegania. Dla każdego, kto nie jest niezdecydowany z powodu przyczyny, która może być wyjątkowa, zwróć uwagę na przewijkę w wyniku Wytycznych Modelowych przeznaczonych do wyboru butów do biegania Are Sportiva. W przypadku, gdy większość butów Are jest ogólnie Sportiva zawiera ładne wstawki, Trudne ulepszenia podeszwy środkowej, oprócz nietradycyjnych cholewek, ten Lycan połyka Buty Nike Air Foamposite One sprzedaż znacznie łatwiejszą technikę. Mógłbym ewentualnie dodać okres Nike Air Foamposite One do obszaru przeznaczonego na ładne atrybuty, chociaż jestem pewien, że nieskomplikowany wzór Lycana ułatwia zamierzoną grę słów, nadmierne emocje związane z większością różnych butów i butów Sportiva .

Ten Lycan wykorzystuje typowy proces sznurowania, który ma dobrze wyściełany język, pewnego rodzaju oddychającą drobną siatkę w górę, odpowiednią za pomocą sztucznych nakładek z mikrofibry, a także mocny czubek stopy, którego górna część otacza się o cechy na toebox.

Ta podeszwa środkowa zawiera podeszwę z delikatnej, choć sprężystej pianki AVOI w kosmosie, która ma względnie łagodny szczyt pięty 17 mm / stopy stopy 12 mm. Ostatecznie ta podeszwa zewnętrzna przypisuje buty Nike Air Force 1 MID. Są one na ogół trudniejsze i mocniejsze w Sportiva – FriXion Violet, nazywany FriXion ON 3. 0 od Ough. Ohydrates. ma zapewniać dobrą stopę na trudnych rodzajach nawierzchni, a także znacznie lepszą wytrzymałość, zgodnie z różnymi delikatniejszymi, bardziej przyczepnymi, choć mniej wytrzymałymi substancjami chemicznymi podeszwy.

waeaobakot Asked on May 20, 2020 in Sage.
Add Comment
0 Answer(s)

Your Answer

By posting your answer, you agree to the privacy policy and terms of service.
  • Customer Support Phone Number